Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Detaylı Bilgi Almak İçin Lütfen Bize Ulaşın!

Teklif Al

5M Uluslararası Standartlarda Yedek Parça

5M sektörde bilinen global üreticilerin ürettiği elektronik malzemeleri kullanmaktadır. Bu bağlamda kullanılan tüm güç elektroniği ürünlerinin; imalatçı bilgileri, markası ve ürün kodu uluslararası standartlardadır. Temini yapılabilecek elektronik güç ekipmanlarından bazıları: Her türlü elektronik devre kartı, Tristör, Diyod, Direnç, Su Soğutmalı Güç Kondansatörleri, Filtre / Tank / Snubber kondansatörleri, Transformatör, Digital ve Analog Göstergeler, Ölçüm Sansörleri vbnz.

5M mekanik / sarf (pompa, hortum gibi) malzemeler ve işçiliğe dayalı üretilen parçaların üretiminde kullandığı alüminyum, bakır, paslanmaz çelik gibi materyallerde en kaliteli materyalleri en kaliteli ve sektörde bilinen üreticilerden temin etmektedir.

5M zaman içinde gelişen uzmanlığı ve her marka indüksiyon cihazına servis hizmeti de sunmasından dolayı, yedek parça alanında kendi ürettiği sistemlerin yanında diğer indüksiyon sistemleri içinde servis hizmetinin yanında yedek parça temini de yapmaktadır. (Diğer markaların indüksiyon sistemlerinde lisans altında üretilen elektronik kart gibi parçaların üreticisinden temin edilmesi gerekmektedir.)

Herhangi bir yedek parça ihtiyacınız için iletişim formunu kullanabilirsiniz